Weert – Middelstestraat 101
-
StatusVerkocht
-
Bouwjaar1972
-
Oppervlakte295 m2
Omschrijving
Met veel plezier brengen wij deze tot in de puntjes verzorgde hoekwoning op de woningmarkt! De woning ligt op een mooi hoekperceel, heeft veel privacy in de tuin en een eigen brede oprit en extra diepe garage.
De hoekwoning is gebouwd in 1972 en heeft een inhoud van ongeveer 360 m³ en de perceelsoppervlakte bedraagt maar liefst 295 m². De gehele woning is na-geïsoleerd door middel van isolatie van de kruipruimte, na-geïsoleerde spouwmuren en overal isolatieglas en rolluiken. Ook de vloerverwarming op de begane grond verhoogt het wooncomfort.
Met de centrale ligging in de woonwijk Leuken, de nieuwbouw van het ‘Arnoldushof, met 15 levensloopbestendige woningen met een moderne en vriendelijke uitstraling als goede ‘buur’ en het achtergelegen park en lagere school woon je hier op een toplocatie!
De woonwijk Leuken is een zelfvoorzienende woonwijk van Weert met de aansluiting van de jonge woonwijk Vrouwehof en de ontwikkeling van het nieuwe winkelcentrum. Ook het verenigingsleven en de sportgelegenheden zijn goed georganiseerd.
In no time ben je vanuit Leuken in het gezellige stadshart van Weert. De stad biedt veel voorzieningen en je bent zo in de nabijgelegen natuurgebieden. Weert is op allerlei manieren gemakkelijk te bereiken door o.a. de ligging aan de snelweg A2 en het NS-treinstation. Er zijn veel grote en kleine bedrijven gevestigd en de kwaliteit van het onderwijs is er goed. Als middelgrote stad biedt Weert alle wenselijke voorzieningen. Toch heeft het ook het mooie van een warme gemeenschap weten te behouden.
Kijk op de eigen website die wij voor deze woning hebben gemaakt voor nog meer informatie over deze woning!
middelstestraat101.nl
Bijzondere kenmerken:
– bijzonder goed onderhouden
– geheel na-geïsoleerd
– vaste trap naar tweede verdieping
– extra diepe garage en brede oprit
– centrale mooie ligging in de woonwijk
Indeling woning
Begane grond
Hal met nette toiletruimte en ideale trapkast. De meterkast heeft een moderne groepenkast, glasvezel en hier is ook de verdeler van de vloerverwarming geplaatst.
Prettige woonkamer met veel daglichttoetreding aan de voor-en achterzijde van de woning.
De half-open keuken heeft een luxe inrichting en is voorzien van een 5-pits- gaskookplaat, afzuigkap, 1,5 spoelbak, koelkast en diepvries. Via de keuken is de tuindeur naar buiten.
De gehele begane grond is vernieuwd met een mooie en moderne tegelvloer met een groot formaat tegel en vloerverwarming.
Eerste verdieping
Overloop met toegang naar de slaapkamers, badkamer en doorloop via de vaste trap naar de tweede verdieping.
De hoofdslaapkamer is zeer royaal door de samenvoeging van twee slaapkamers. Dat geeft een hele luxe en prettige beleving. Als je toch weer twee slaapkamers wilt maken is dat vrij eenvoudig te realiseren.
De tweede slaapkamer heeft een prima afmeting.
De badkamer is vergroot en heeft daarmee de ruimte voor een riant hoekbad, een vrijhangend closet en een badkamermeubel met ingebouwde wastafel. Alles is heel goed verzorgd en onderhouden.
Tweede verdieping
Vaste trap naar de tweede verdieping. De voorzolder heeft gedeeltelijk een tegelvloer en gedeeltelijk een laminaatvloer.
Op de voorzolder is de wasmachine-aansluiting aangebracht en de Nefit Ecomline combiketel (1997) geplaatst.
De slaapkamer op deze verdieping is lekker ruim, netjes ingericht en heeft een geïsoleerd raam met rolluik.
Tuin
De tuin heeft veel breedte door de hoekligging en de hele dag de zon in de tuin!
Aan de woning is een prettige terrasoverkapping aangebracht en de tuin is heel verzorgd en ingericht met sierbestrating, gazon en mooie borders en tuinhuis.
Er is een brede achterom-poort naar de oprit. De garage is extra diep en keurig betegeld en voorzien van elektra en water.
Kenmerken
Overdracht
| Service kosten | |
|---|---|
| Status | Verkocht |
| Aanvaarding | In overleg |
Bouw
| Soort woning | Woonhuis |
|---|---|
| Bouwtype | Bestaande bouw |
| Bouwjaar | 1972 |
| Daktype | Zadeldak |
Oppervlakten en inhoud
| Gebruiksoppervlak wonen | 0 m2 |
|---|---|
| Externe bergruimte | 24 m2 |
| Bruto inhoud | 360 m3 |
Indeling
| Totaal aantal kamers | 5 |
|---|---|
| Aantal slaapkamers | 3 |
| Aantal badkamers | 1 |
Energie
| Energielabel |
Klasse
|
|---|---|
| Soort verwarming | CV ketel |
| Warm water | CV ketel |
| Type ketel | Nefit Ecomline |
| Bouwjaar ketel | 1997 |
| Eigendom ketel | Eigendom |
Kadastrale gegevens
| Gemeente | Weert |
|---|---|
| Sectie | T |
| Indexnummer | |
| Perceel | 2723 |
| Eigendomssituatie | Volle eigendom |
Garage
| Soort garage | Vrijstaand steen |
|---|
Parkeergelegenheid
| Soort parkeergelegenheid | Op eigen terrein |
|---|
Foto's
























