Ospel – Zandstraat 11

€ 425.000,- k.k.
  • Status
    Verkocht
  • Bouwjaar
    1974
  • Oppervlakte
    608 m2

Omschrijving

Zijn jullie op zoek naar een ruime woning met genoeg leefruimte voor jezelf en de kinderen, met ruimte in en om de woning om te hobbyen en wil je ook rustig wonen met een prachtig natuurgebied als achterbuur? Zoek je mogelijkheden om levensloopbestendig te wonen? Dan is deze woning aantrekkelijk door alle leefruimtes, het fijne perceel en de slaapkamer en tweede badkamer op de begane grond.

Wij laten jou dan graag deze vrijstaande woning met inpandig bereikbare garage met hobbyruimte en vliering zien in Ospeldijk! De woning is gebouwd in 1974 en enige tijd later is de garage verder uitgebouwd. Door de jaren heen is de woning prima onderhouden en meegegaan met de tijd door moderniseringen en verbeteringen op het gebied van isolatie en energiezuinigheid.

De inhoud van de woning bedraagt circa 640 m³ en het huis ligt op een mooi perceel van 608 m². Er zijn overal aluminium kozijnen met isolatieglas aangebracht en in 2007 zijn de gevels voorzien van spouwmuurisolatie. De 16 zonnepanelen zijn in 2018 geplaatst en zorgen direct voor maandelijkse lagere woonlasten. De woning heeft een keurig definitief energielabel C.

Ospeldijk is een kerkdorp van de gemeente Nederweert. Ospeldijk is genoemd naar de ligging aan de dijk van Ospel naar Meijel. Het kleine kerkdorp heeft een unieke ligging aan de entree van natuurgebied de Groote Peel en een vriendelijk karakter. De centrale ligging ten opzichte van meerdere uitvalswegen richting het Limburgse en het Brabantse land maakt de woonomgeving prima bereikbaar en aantrekkelijk. In het nabijgelegen Ospel en Nederweert zijn alle voorzieningen op hoog niveau aanwezig. Vanaf Nederweert is er een directe aansluiting aan de snelweg A2.

Kijk voor alle informatie over deze woning op zandstraat11.nl !

Bijzondere kenmerken:

• zeer ruim woonhuis, ideaal voor een groot gezin!
• aparte kamer en badkamer begane grond
• royale garage en hobbyruimte met vliering
• vier slaapkamers op de 1e verdieping
• meer slaapkamers mogelijk op de 2e verdieping
• heerlijke ruime tuin met extra afstand tot achterburen
• op loopafstand van natuurgebied de Groote Peel

Indeling woonhuis

Begane grond

Ruime hal met meterkast en trapopgang naar de verdieping. Ook heb je vanuit de hal toegang naar een kantoor/speelkamer op de begane grond en apart naar de woonkamer en de keuken.

De woonkamer heeft veel daglichttoetreding door de grote raampartijen aan de voorzijde en achterzijde van de woning. Er is een dichte woonkeuken met een in 2005 vernieuwde inrichting. De keuken heeft veel bergruimte, een 5-pits-gaskookplaat, afzuigkap, afwasmachine, gootsteen, koelkast en recent vernieuwde combi-oven/magnetron.

Vanuit de keuken is er toegang naar een royale bijkeuken met een bergkast, de toiletruimte en toegang naar de badkamer.

Deze badkamer is in 2012 gerealiseerd, is geheel betegeld en is ingericht met een douche, wastafel en een vrijhangend closet.

Vanuit de bijkeuken is er een inpandige toegang naar de royale garage met een goede hoogte om zelfs een camper te kunnen stallen. De garage is later uitgebouwd met een hobbyruimte en er is een vlizotrap naar een ideale extra bergzolder.

Eerste verdieping

Royale overloop met toegang naar alle slaapkamers, de badkamer en de trap naar de tweede verdieping.
Er zijn maar liefst vier ruime en dus goed bruikbare slaapkamers op deze verdieping.

De hoofdbadkamer is netjes en heel compleet ingericht met een ligbad, een aparte douchecabine, een badkamermeubel met ingebouwde wastafel en vrijhangend closet.

Tweede verdieping

Vanaf de overloop op de eerste verdieping is een aparte deur met de trapopgang naar de tweede verdieping.
Op deze verdieping wordt je enorm verrast door de enorme ruimte die je hier nog ziet en daarmee de mogelijkheden die de woning nog in zich heeft om nog meer leefruimte in te richten!

Hier is ook de Nefit Ecomline HR combiketel geplaatst (2005) en de omvormer van de zonnepanelen.

Tuin

Deze heerlijke tuin heeft alles om te spelen, te klussen, te tuinieren en vooral te genieten van de rust en de ruimte!
Er is een ruim terras aan de woning die doorloopt naar het terras onder de overkapping. Hier kan je lekker ontspannen in de schaduw zitten of genieten bij de heuse inbouwhaard in de avonden.

Verder is er een royaal gazon met borders, een prachtige notenboom en een tuinhuisje met overkapping en een terrasje.

Ook zijn er aan de achterzijde van de hobbyruimte nog enkele kleinere nette bergingen geplaatst en een buitenhondenhok.

Tussen de eigen tuin en de achterburen loopt een extra buffer waardoor de afstand ruim is en je geen achterburen ervaart omdat deze niet aan de eigen tuin aansluiten.

Kenmerken

Overdracht

Service kosten
Status Verkocht
Aanvaarding In overleg

Bouw

Soort woning Woonhuis
Bouwtype Bestaande bouw
Bouwjaar 1974
Daktype Zadeldak

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlak wonen 0 m2
Externe bergruimte 8 m2
Bruto inhoud 640 m3

Indeling

Totaal aantal kamers 8
Aantal slaapkamers 5
Aantal badkamers 2

Energie

Energielabel
Klasse C
Soort verwarming CV ketel
Warm water CV ketel, Elektrische boiler eigendom
Type ketel Nefit Ecomline
Bouwjaar ketel 2005
Eigendom ketel Eigendom

Kadastrale gegevens

Gemeente Nederweert
Sectie N
Indexnummer
Perceel 750
Eigendomssituatie Volle eigendom

Garage

Soort garage Aangebouwd steen, Carport

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid Op eigen terrein

Foto's

Interesse?

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.